• 1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Tüm Ürünlerde Kargo Ücretsiz
  • Seçili Ürünlerde Sepette 2 Al 1 Öde
  • 5000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Sepette 500 TL İndirim
Kapat
Hesabım
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Müşteri Hizmetleri
Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, herhangi bir sorunuz veya sorununuz olduğunda, müşteri hizmetleri ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Müşteri hizmetleri ekibimize e-posta, telefon veya canlı sohbet yoluyla ulaşabilirsiniz. Ayrıca, sipariş durumunuzu takip etmek veya iade işlemleri hakkında bilgi almak için de müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri Hizmetleri sayfamızda size yardımcı olabilecek sıkça sorulan soruların yanıtlarını da bulabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmak için buradayız.
Aradığınız cevabı bulamadıysanız
bize yeni bir soru sorabilirsiniz..
Soru Sor
1- Guralporselen.com üzerinden hediye gönderimi yapabilir miyim?

Guralporselen.com üzerinden hediye gönderimi yapabilirsiniz. Bunun için hediye göndermek istediğiniz ürün veya ürünleri sepetinize ekledikten sonraki “Gönderim” bölümünde "Hediye Paketi İstiyorum" seçeneğine tıklayarak şık bir hediye paketi ile ürünün istediğiniz bir adrese gönderilmesini sağlıyoruz.

2- Satın almak istediğim ürün tükendi ise tekrar satışa çıkma ihtimali var mıdır?

Satın almak istediğiniz ürün kampanyalı bir ürünse tekrar satışa çıkma ihtimali son derece düşüktür. Bu tip ürünlerimizi mağazalarımızdan sorgulayabilirsiniz. Kampanya dahilinde olmayan ürünlerimiz belirli periyotlarla güncellenecektir. Bu anlamda satın almak istediğiniz ürün tekrar satışa girebilir.

3- Guralporselen.com'dan satın aldığım bir ürünü değiştirebilir miyim?

Guralporselen.com üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde değişim işlemi yapılabilmektedir. Almış olduğunuz ürünü kullanılmamış, orijinal paketleriyle muhafaza edilmiş ve zarar görmemiş bir şekilde iade ederek değişiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

4- Satın aldığım ürünler için kargo ücreti ödeyecek miyim?

Guralporselen.com'dan aldığınız ürünler için siz değerli Guralporselen.com müşterilerine 200 TL ve üzeri her alışverişlerde herhangi bir kargo bedeli yoktur.

5- Satın aldığım bir ürünü iade etmek istiyorum, ne yapabilirim?

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun (“Kanun”) gereğince, teslimat tarihinden itibaren hiçbir sebep göstermeksizin ürünlerinizi 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Satın alınan ürünün kullanılmamış, tahrip edilmemiş, ürün paketli ise paketi hasar görmemiş, aksesuarı olan bir ürün ise aksesuarında eksik olmaksızın iade edilmiş ve tekrar satılabilir olması gerekmektedir.

İade edeceğiniz ürünü Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Kargolarken adınıza kesilmiş faturanın ürün ile birlikte tarafımıza gönderilmesi zorunludur. Faturası gönderilmeyen ürünün iadesi veya değişimi kesinlikle gerçekleştirilmez. İade ettiğiniz ürünler ambalajı yırtılmamış, denenmemiş, kırılmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

Ürün yukarıda belirtilen koşullar dahilinde iade işlemi başlatılıp, tarafımıza ulaştıktan sonra iadenin şartlara uygunluğu kontrol edilecektir. Kontrol sonrasında uygun bulunan iadeler için yapılan ödemenin şekline sadık kalınarak iade işlemi 7 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ürün iade bedeli, ilgili bankanın geri ödeme prosedürleri çerçevesinde gerçekleşecektir. Siparişleriniz size teslim edilirken mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açarak hasar olup olmadığına bakınız. Hasar olması durumunda ürünü teslim almayınız ve kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz.

Herhangi başka bir sorunuz için bilgi@guralporselen.com.tr ve +90 274 225 03 00'dan bilgi alabilirsiniz.

İade Adresi:

HERİŞ SERAMİK VE TURİZM SANAYİ A.Ş.
Atatürk Bulvarı 5. Km. 43010 - Merkez / KÜTAHYA
Telefon : (274) 225 03 00
E-Posta : bilgi@guralporselen.com.tr

6- İade işleminden ne kadar zaman sonra ödeme hesabıma yansıyor?

Kredi kartınıza yatırılan ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürüyor. Ayrıca kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreç Güral’ın sorumluluğunda olmadığından yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgilidir. Bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız ve imkanımız bulunmamaktadır.