• 1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Tüm Ürünlerde Kargo Ücretsiz
  • Seçili Ürünlerde Sepette 2 Al 1 Öde
  • 5000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Sepette 500 TL İndirim
Kapat
Hesabım
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

İade ve Değişim

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun (“Kanun”) gereğince, teslimat tarihinden itibaren hiçbir sebep göstermeksizin ürünlerinizi 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Satın alınan ürünün kullanılmamış, tahrip edilmemiş, ürün paketli ise paketi hasar görmemiş, aksesuarı olan bir ürün ise aksesuarında eksik olmaksızın iade edilmiş ve tekrar satılabilir olması gerekmektedir.

İade edeceğiniz ürünü Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Kargolarken adınıza kesilmiş faturanın ürün ile birlikte tarafımıza gönderilmesi zorunludur. Faturası gönderilmeyen ürünün iadesi veya değişimi kesinlikle gerçekleştirilmez. İade ettiğiniz ürünler ambalajı yırtılmamış, denenmemiş, kırılmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

Ürün yukarıda belirtilen koşullar dahilinde iade işlemi başlatılıp, tarafımıza ulaştıktan sonra iadenin şartlara uygunluğu kontrol edilecektir. Kontrol sonrasında uygun bulunan iadeler için yapılan ödemenin şekline sadık kalınarak iade işlemi 7 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ürün iade bedeli, ilgili bankanın geri ödeme prosedürleri çerçevesinde gerçekleşecektir. Siparişleriniz size teslim edilirken mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açarak hasar olup olmadığına bakınız. Hasar olması durumunda ürünü teslim almayınız ve kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz.

İADE VE DEĞİŞİM ADRESİ

İadelerinizi aşağıdaki adrese yönlendirmeniz gerekmektedir:

Heriş Seramik ve Turizm Sanayi A.Ş.

Atatürk Bulvarı 5. Km. Merkez - Kütahya

İADE VE DEĞİŞİM AVANTAJLARI

Tüm İade ve Değişimlerinizde anlaşmalı kargo firmamız (Yurtiçi Kargo) ile gönderim gerçekleştirdiğiniz takdirde kargo masraflarını ALICI ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Diğer kargo firmaları ile gönderim gerçekleştirmeniz durumunda bu avantajdan yararlanamazsınız.