• 1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Tüm Ürünlerde Kargo Ücretsiz
  • Seçili Ürünlerde Sepette 2 Al 1 Öde
  • 5000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Sepette 500 TL İndirim
Kapat
Hesabım
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Kullanım Koşulları

Bu siteyi kullanmaya devam ettiğinizde aşağıda belirtilen şart ve koşullara uymayı kabul ediyorsunuz demektir. Bu koşullar ve gizlilik ilkeleri, Heriş Seramik ve Turizm Sanayi A.Ş.’in web sitesi kanalıyla sizinle kuracağı ilişkiyi belirlemektedir. Bu koşulların herhangi bir bölümü veya maddesini kabul etmiyorsanız lütfen web sitemizi kullanmayınız.

Bu dokümanda, "Güral Porselen" ya da "biz" ibareleri Atatürk Bulvarı 5. Km  - Kütahya adresinde mukim ve bu web sitesinin sahibi olan Heriş Seramik ve Turizm Sanayi A.Ş.’yi belirtir.

Bu web sitesinin kullanımı aşağıdaki kullanım koşullarına bağlıdır:

Bu web sitesinin sayfalarındaki içerik genel bilgi edinme amaçlı verilmiştir ve haber verilmeden değiştirilebilir.

Bu web sitesi kullanım tercihlerini belirlemek için çerezler kullanır. Ne Heriş Seramik ve Turizm Sanayi A.Ş. ne de üçüncü kişi ve kurumlar bu web sitesinde verilen bilgilerin doğruluğu, bütünlüğü, zamanlaması, uygunluğu ve performansıyla ilgili bir güvence veya garanti vermemektedir.

Bu siteyi kullandığınızda sitedeki bilgilerin ve belgelerin hatalı ya da eksik olabileceğini kabul etmiş olursunuz. Bu bilgilerdeki eksik veya hatalardan dolayı oluşabilecek zararlardan Heriş Seramik ve Turizm Sanayi A.Ş. sorumlu değildir.

Bu sitedeki bilgi ve malzemeleri kullanımınız sonucu ortaya çıkabilecek riskler tamamen sizin sorumluğunuzdadır ve Heriş Seramik ve Turizm Sanayi A.Ş. bu zararlardan sorumlu tutulamaz. Bu sitede yer alan ürün, hizmet ve bilgilerin sizin ihtiyaç ve gereklerinize uygunluğunun kontrolü sizin sorumluğunuzdur.

Bu sitede yer alan içeriğin tüm hakları Heriş Seramik ve Turizm Sanayi A.Ş.’e aittir. Tasarım, düzenleme, grafik, çizim, resim, fotoğraf, görüntü ve üçüncü şahıslara ait resimleri içeren fakat bunlarla sınırlı olmayan tüm görsel ve yazılı malzemenin yeniden kullanımı, bu belgenin içinde yer alan telif hakkı maddelerinin izin verdiği durumların dışında kesinlikle yasaktır.

Bu web sitesinde yer alan ve Heriş Seramik ve Turizm Sanayi A.Ş.’e ait olmayan tüm ticari markalar sitede belirtilmiştir.

Bu sitenin ve içeriğinin izinsiz kullanımı tazminat ve ceza davalarına yol açabilir.

Bu site başka sitelere bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar kullanım ve bilgiye erişim kolaylığı için verilmektedir. Verilen bağlantılar Heriş Seramik ve Turizm Sanayi A.Ş.’in bu siteleri önerdiği veya desteklediği anlamına gelmemektedir. Heriş Seramik ve Turizm Sanayi A.Ş. bu sitelerdeki içerikten sorumlu değildir.

Bu sitenin kullanımı ve kullanımından doğabilecek anlaşmazlıkların çözümü için Türk kanunları geçerlidir ve Türkiye mahkemeleri yetkilidir.